KIRŞEHİR’DE KİTAP GÜNLERİ DÜZENLENECEK

4 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
215 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE KİTAP GÜNLERİ DÜZENLENECEK

resim 2Kırşehir Belediyesinin Organizesi Ve Halkbank’ın Sponsorluğunda Kırşehir’de Kitap Günleri Düzenlenecek

Kırşehir Belediyesinin organizesi ve Halkbank’ın sponsorluğunda Kırşehir’de düzenlenecek Kitap Günleri, Kırşehirli okurları ünlü yazarlar ve kitaplarla buluşturacağı bildirildi. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında 23-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kırşehir 1. Kitap Günleri etkinliği çalışmaları da hız kazandığı belirlendi.

23-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Cacabey Meydanında düzenlenecek Kırşehir 1. Kitap Günlerine Türkiye’de seçkin 40 yayınevi katılacak. Türkiye’nin seçkin yazarlarının da katılacağı Kitap Günleri’nde ünlü yazarlar okurlarıyla buluşacak, İmza günü ve söyleşilerde düzenleneceği öğrenildi.

Ayrıca; Kitap günlerinde çocuklarımız atasarrufu ve kitap okuma alışkanlığını yerleştirmek amacıyla ücretsiz kitap kumbarası dağıtımı yapılacak diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Çocuklarımız biriktirdiği paralarla kitap alıp, kitap okuma alışkanlığı kazandırılacak. Bu organizasyon, gençlerimizin ve ailelerimizin kitap okuma alışkanlığını güçlendirerek onların düşünce dünyalarını zenginleştiren, medeniyet tasavvurlarını genişleten ve toplumsal bilinci yüksek, donanımlı insanlara dönüşmesini sağlayan önemli bir organizasyondur. Kitap günlerinde okurların; yayıncı ve yazarlarla bir araya gelmesi ile kentte sosyal ve kültürel bir kalkınma olacaktır.” Dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN