Kırşehir’de kitap fuarına büyük ilgi

17 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
29978 defa okundu.
Kırşehir’de kitap fuarına büyük ilgi

Kırşehir’de kitap fuarına büyük ilgi

 Kırşehir’de, 32. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında açılan kitap fuarı ilgi gördü.
Kırşehir’in Ahi Evran ile mihmandar olduğunu anlatan ve kitap fuarının da beklenen üstünde ilgi gördüğünü ifade eden Vali İbrahim Akın, “İlim ve irfan şehri olan Kırşehir’de yapılan etkinlikler kapsamında yer alan etkinlikler kapsamında kitap fuarı önemlidir. Çok sayıda yayın evi kitap fuarına iştirak etti. Gelişen dünyada bilime çok fazla ihtiyaç var.
Kütüphaneler ve kitap fuarları kitaplara en kolay ulaşma araçlarından bir tanesidir. Kitap severlik küçük yaşlarda başlar. Çocuklara kitapları sevdirmek ilk emri ‘oku’ olan bir dinin de en önemli gördüğü görevlerden bir tanesidir”dedi.
Cacabey Meydanında açılan kitap fuarı, Ahilik Haftası kutlamaları boyunca halka hizmet verecek.( Haber fotoğraf Didem Ceylan)
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On