KIRŞEHİR’DE KARİYER GÜNLERİ DÜZENLENECEK

9 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
656 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE KARİYER GÜNLERİ DÜZENLENECEK

sira-sende-goster-kendini

Kırşehir’de düzenlenecek olan Kariyer Günlerinin konusu ‘sıra sende göster kendini’ olarak belirlendi.

Kırşehir Kariyer Günlüğü, Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nce düzenlenecek. ‘Kariyer Günleri’ etkinliği 17 Aralık Perşembe saat 17.00’de Makissos Otel Termal  Spa Hotel’inde yapılacak.
Ahmet Şerif İzgören’in daha önceki sunduğu konferanslarda kariyer hedefleri iş alanları ve istihdam hakkında olduğu bildirildi. Kariyer günlerinin amacı gerek özel sektör gerek kamu sektöründeki kurumlar ile öğrenciler arasında bire bir ve doğru bir iletişim ortamı oluştururken, katılan kurumlar da ihtiyaçları olan nitelikte elemanlara yerinde ulaşma olanağı yakalar.
Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nce hazırlanacak olan konferans katılımcıları hedef ve amaç doğrultusuna yönelten bir etkinlik olarak ve ‘Sıra sende göster kendini’ sloganlarıyla katılımcılara karar verme olanağı sağlıyor.
Konferansı sunan Ahmet Şerif İzgören Birleşmiş Milletlerin Diplomatları’na ders veren, Birleşmiş Milletlerin Orta Doğu ve Doğu Avrupası’nda bu kalitede tek  eğitim merkezi konumunda olan Uluslararası Akademi’nin kurucusudur. İzgören, kariyer konusunda daha önce bir çok konferans verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN