KIRŞEHİR’DE KARDEŞ BORSALAR BULUŞTU

19 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
256 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE KARDEŞ BORSALAR  BULUŞTU

DSC_7579Tarsus Ticaret Borsasından Kırşehir Ticaret Borsasına Ziyaret Yapıldı

Tarsus Ticaret Borsası ile Kırşehir Ticaret Borsasının kardeş Borsa olması sebebi ile  gerçekleşen bu ziyarette kıyaslama da yapıldı.

Yapılan ziyarete Tarsus Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hasan Şanlı, Cumali Erdoğan, Elif Köksal, Serdar Özkardeşler, Ali Fuat Tekeli, Abdurrahman Özpolat, H. İlkan Özköse, Elif Fındık katılırken Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik ile Borsanın tüm personeli katılım sağladı.

Görüşmede konuşan Tarsus Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hasan Şanlı ” Kırşehir Ticaret Borsası ile Ocak 2015 yılından beri kardeşiz. Bu anlamda Kırşehir Ticaret Borsasına personellerimiz ile ziyarete geldik. Ziyaretin asıl amacı hem kardeş olduğumuz borsayı gezip görmek hem de borsalar arası kıyaslamada bulunmaktı. Kırşehir Ticaret borsası genç bir borsa olmasına rağmen özellikle hayvancılık sektöründe çok büyük gelişme sağladığını gördük. Buna paralel olarak Hayvan pazarını geliştirmişler ve hayvan satış salonunu hazır hale getirmişler. Çağdaş borsacılık anlayışı ile çalışan ve bu doğrultuda hareket eden kardeş borsamız hububat borsacılığında da; depo , kantar ve laboratuvar gibi faaliyetlerle de üyelerine hizmet veriyor. Kırşehir Ticaret Borsası her geçen gün tıpkı Kırşehir gibi kendini yenilemekte ve sürekliliği devam ettirme gayreti ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kırşehir Ticaret Borsasının bu başarılı çalışmaları kardeş borsa olmamız sebebi ile bizleri daha da mutlu etmektedir. Kırşehir Ticaret borsamızı tebrik ediyorum”. dedi.

Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik ise şunları söyledi “ Tarsus Ticaret Borsasının borsamızı ziyaret etmeleri bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Bilindiği üzere TOBB akreditasyon sisteminde A sınıfı akredite olan bir borsa ile kardeş olmak ve kardeş borsamızı Kırşehir Borsamızda görmekten son derece mutlu olduk.

Ziyaret esnasında gerek Tarsus Borsa ve gerekse de Kırşehir Borsamızın, Muhasebe, Tescil, Muamelata, Evrak, Satış Salonu vb. gibi faaliyetlerini karşılıklı olarak inceleme ve kıyaslama imkânı bulduk. Güzel ve üyelerimize katkı sağlayacak iyi uygulamaları borsalarımıza da uygulamak için tespitlerde bulunduk. Bu tür ziyaretler iki kardeş borsaya da büyük katkı sağlayacaktır “dedi.

Daha sonra Tarsus Ticaret Borsasından Kırşehir Ticaret Borsasına Kardeş borsa plaketi verilirken günün en anlamlı hediyesi Tarsus Ticaret Borsasının “Şehrin Bereket Anahtarı”nı simgeleyen temsili anahtarı Kırşehir Ticaret Borsasına takdim etmesi oldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On