Kırşehir’de kadınlar, kooperatifçilik için bir araya geldi

27 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
680 defa okundu.
Kırşehir’de kadınlar, kooperatifçilik için bir araya geldi

Kırşehir’de kadınlar, kooperatifçilik için bir araya geldi

– Kırşehir’de kadınlar, Belediye, TSO ve Kadın Girişimciler Kurulu organizesi ile kooperatifçiliğe ilişkin düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik olarak güçlenmesi için düzenlenen toplantı da konuşan Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, “Kadınların üretimde yer almaları toplumsal gelişmişliğimiz açısından da son derece önemlidir. Kadının üretime destek vermesi hem aile ekonomilerine hemde topluma verdikleri katma değerle önemli hale gelir. Belediye olarak bizler, kadının üretime destek olma süreçlerini destekliyoruz”dedi.
Toplantı, Urla Üretici Kadın Kooperatifleri Başkanı Düriye Kayserlioğlu’nun, başarılı kadın kooperatiflerine ait kısa filmler izletmesinin ardından soru cevap bölümü ile devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On