Kırşehir’de ilçe belediyelerine çöp kamyonu hibe edildi

13 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
30518 defa okundu.
Kırşehir’de ilçe belediyelerine çöp kamyonu hibe edildi

Kırşehir‘de ilçe belediyelerine çöp kamyonu hibe edildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kırşehir’in Kaman ve Mucur Belediyelerine 2020 model çöp kamyonu hibe edildi.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, Mucur’a yapacakları hizmetin kalitesinin artması ve daha iyi seviyelere ulaşmasında modern donanımlı cihazların katkısının önemli olduğunu belirtti.

İlçenin ihtiyaçlarına göre çözüm üreterek, hizmet odaklı çalıştıklarını vurgulayan Yılmaz, “Tüm imkansızlıklara rağmen, çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar imkansız gibi görünen birçok aracı filomuza katarak araç filomuzu genişlettik. Belediyemizden herhangi bir harcama yapmadan çöp kamyonu sorununu çözüme kavuşturduk. Son sistem olarak dizayn ettirdiğimiz çöp kamyonumuz Mucur’a hayırlı olsun.” sözlerini kullandı.

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ise hibe edilen çöp kamyonu ile ilçede temizlik ve çöp toplama çalışmalarının daha kısa sürede yapılacağını ifade etti.

Belediye Başkanları çöp kamyonlarının hibe edilmesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan ve AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’ye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kırşehir’in Kaman ve Mucur Belediyelerine 2020 model çöp kamyonu hibe edildi. (HABER AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On