Kırşehir’de iki ayrı fuar için hazırlıklar başladı

13 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
84 defa okundu.
Kırşehir’de iki ayrı fuar için hazırlıklar başladı

Kırşehir‘de iki ayrı fuar için hazırlıklar başladı

Kırşehir‘de planlanan  6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ile 1.Gıda, Ticaret ve Sanayi Fuarları için hazırlıkların başladığı bildirildi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada, odanın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek fuarlar için hazırlık toplantı düzenlendiği belirtildi.

Toplantıya, fuarları organize eden firma temsilcisiyle farklı kurumlardan yetkililerin katıldığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu üyemiz Murat Tekdoğan, genel sekreterimiz Pınar Demir, Kırşehir Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ve organizatör kuruluş firması yetkilileri ile fuarların yerleşim planı, teknik özellikler ve katılımcı profili ile ilgili ayrıntılar ele alındı. Ardından fuar alanının yeri hakkında saha çalışması gerçekleştirildi.”(AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On