KIRŞEHİR’DE ‘HAYIR EVİ’ HAYIRSEVERLERİ BEKLİYOR

16 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
302 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE ‘HAYIR EVİ’ HAYIRSEVERLERİ BEKLİYOR

20160515AW748036_01Kırşehir Belediyesi tarafından 2011 yılında açılan hayır evi, hayırseverlerin desteklerini bekliyor.
Verdiği hizmetlerle Kırşehir’ de ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldüren Hayır Evi, yaklaşık 2 bin aileye; ekmek, gıda, kıyafet gibi yardımları ulaştırıyor.
Günlük 4 bin ekmeğin ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldığı hayır evinde ortalama 30 ailenin de randevu sistemi ile ihtiyaçları karşılanıyor.
Mobilya, elektronik eşya, beyaz eşyalar gibi yardımlar hayırsever vatandaşlardan alınarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor.
Alfabetik olarak belirlenen mahallelerde ihtiyaç sahiplerine yardımlar yapılırken okul dönemlerinde öğrencilere okul kıyafeti yardımı belediye ve hayırseverlerin desteği ile gerçekleşiyor.
Paylaşmak, yardımlaşmak, birilerinin yüreğine dokunmanın kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Bizler Peygamber Efendimiz bir Hadisi Şerifinde belirttiği “Veren el alan elden üstündür “ düsturuyla çalışan bir belediyeyiz. Bizler sahip olduğumuz zenginlikleri paylaşarak mutlu oluyoruz. Hayır Evimiz, açıldığı günden beri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı sevindirmeye devam ediyor. İhtiyaç sahiplerine ulaşma, onları sevindirme noktasında hayır evimiz çok titiz bir şekilde çalışarak hizmet vermeye devam ediyor.”dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On