Kırşehir’de Gıda Denetimi Yapıldı

7 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
84 defa okundu.
Kırşehir’de Gıda Denetimi Yapıldı

Kırşehir Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince, kent merkezinde gıda denetimi gerçekleştirildi.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü kontrol görevlilerince yapılan gıda denetimlerinde işletme ve toplu tüketim alanlarının incelendiği belirtildi.

Denetimde okul kantinleri, yemekhane, lokanta, restoran, hazır gıda alanlarının da incelendiği vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Kent merkezinde et, süt ve ürünleri üreten iş yerleri, ekmek ve unlu mamul çeşitleri, kebap ve şarküteri ile bakkal ve büfe gibi tüm gıda işletmeleri denetlenmektedir. Amacımız halkın sağlığını korumak ve vatandaşlarımızın güvenilir gıdaya ulaşmalarını sağlamak. Vatandaşlarımız gördükleri olumsuzlukları 7 gün 24 saat Alo Gıda 174 hattına bildirebilir, İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüze başvurabilir.”

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On