Kırşehir’de ganyan bayileri ve dövme yapan yerlerin faaliyetleri durduruldu

25 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
28 defa okundu.
Kırşehir’de ganyan bayileri ve dövme yapan yerlerin faaliyetleri durduruldu

Kırşehir‘de ganyan bayileri ve dövme yapan yerlerin faaliyetleri durduruldu

Kırşehir‘de, vatandaşların yoğun şekilde bir araya geldiği ganyan bayileri ve dövme yapan yerlerin faaliyetleri geçici süreliğine durduruldu.

Kırşehir Valiliğinden yapılan açıklamada, Vali İbrahim Akın başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun koronavirüse karşı bazı yeni tedbirler aldığı belirtildi.

Devletin aldığı kararlar doğrultusunda, Kırşehir‘de ilave tedbirler alındığı ifade edilen açıklamada, insanların birbiriyle çok yakın mesafede çalıştığı dövme salonu gibi iş yerleri ile vatandaşların at yarışı izlemek için toplandığı ganyan bayilerinin faaliyetlerinin geçici süre durdurulduğu vurgulandı.

Açıklamada, sürekli başkaları ile temas eden kargo, mektup dağıtımı, kasiyer, tahsildar gibi görevlilerin, iş ve işlemlerini muhakkak koruyucu eldiven ve maske takarak yapmasının kararlaştırıldığı da aktarıldı.

(HABER AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On