Kırşehir’de, Devlet Korumasındaki 17 Genç Memur Oldu

26 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
468 defa okundu.
Kırşehir’de, Devlet Korumasındaki 17 Genç Memur Oldu

Kırşehir'de, Devlet Korumasındaki 17 Genç Memur Oldu
Kırşehir’de, devlet korumasındaki 17 genç memur olarak atandı.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Vali Necati Şentürk’ün, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ile Fatma Bacı Sevgi Evleri ve Erkek Yetiştirme Yurdu’nda kalan 17 genci makamında kabul ettiği belirtildi.

Gençlerin, ülke genelinde yürütülen çalışma kapsamında memur olarak atandığı vurgulanan açıklamada, Şentürk’ün şu ifadelerine yer verildi:

“Allah devletimize zeval vermesin. Sizlere sahip çıkıp büyüten devletimiz şimdi de memuriyete başlattı. Devletimiz ve milletimiz var olsun. Ahlaklı, terbiyeli ve zeki gençler olarak sizlere düşen görev devlete hizmet etmek, bu devletin düşmanlarına ve vatan hainlerine karşı da tavır koymaktır. Vatan, millet, bayrak, ezan bizim mukaddeslerimizdir. Çalışarak, aldığınız maaşları helal ettirin. Bir insanın işinin olması, onun ilerideki hayatını da belirler. Gençsiniz, evleneceksiniz, anne baba olacaksınız. Hepinizi kutluyorum, yeni işleriniz hayırlı olsun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On