Kırşehir’de Demokrasi ve Şehitler mitinginde yaşadıklarını anlatan AK Parti milletvekili ağladı

8 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
233 defa okundu.
Kırşehir’de Demokrasi ve Şehitler mitinginde yaşadıklarını anlatan AK Parti milletvekili ağladı

KIRŞEHİR’DE BİNLERCE KİŞİ, DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ İÇİN CACABEY MEYDANINDA TOPLANIRKEN, DARBE GİRİŞİMİ GECESİ YAŞADIKLARINI ANLATAN AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ SALİH ÇETİNKAYA, GÖZYAŞLARINA BOĞULDU. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir’de binlerce kişi, Demokrasi ve Şehitler mitingi için Cacabey Meydanında toplanırken, darbe girişimi gecesi yaşadıklarını anlatan AK Parti Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, gözyaşlarına boğuldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı sonrası alanlara inen binlerce kişi ‘Demokrasi ve Şehitler’ mitingi için Cacabey Meydanında toplandı. Burada bir konuşma yapan AK Parti Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, “Kimi gördülerse kalleşçe herkesi infaz edeceklerdi. Gerçekleştirilecek infazlardan kurtulduk. Devlet başkanını infaz etmek darbe değil, iç savaş ve terördür. Bu işi yumuşatmaya çalışanlar var. 15 Temmuz gecesini asla unutmayın ve unutturmayın. Masum yüzlü cellatların çakal ve çapulcuların bir terör girişimidir. Kim beklerdi. Bizlerde bekledik. Adını duymadığımız ülkelerde dahi darbe olmuyor bu nasıl iş diye sorguladım. Duyduğum endişe bu millet içindir. Bizlerin geleceğini çaldılar. İnsan kardeşim dediğine ateş eder mi? Bizim geleceğimiz özümüz sözümüz belli, birileri öyle bir gün gelecek ki keşke ben alana inseydim de ölseydim diyecek” diyerek gözyaşlarına boğuldu, alanda bulunan binlerce kişi ise milletvekilini ayakta alkışladı.
Milletvekili Çetinkaya, binlerce kişinin alkışıyla sahneden indi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN