KIRŞEHİR’DE BİR ŞÜPHELİ ÇANTAYA DAHA RASTLANDI

9 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
341 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE BİR ŞÜPHELİ ÇANTAYA DAHA RASTLANDI

2ddbe6272d2001b61e21db4caa77443b_aBomba sanılan çantadan kadın kıyafeti, ziynet eşyası ve çeşitli ders notları ve güzellik malzemeleri çıktı

Kırşehir‘de son zamanlarda çoğalan bomba ihbarı geçtiğimiz Pazar günü tekrar gerçekleşti. İhbar yapılan yer bomba imha ekipleri tarafından incelendi. Bomba imha ekipleri incelediği şüpheli çantadan kadın kıyafeti, ziynet eşyası ve çeşitli ders notları ve güzellik malzemeleri çıktı.

Terme Caddesindeki iş yerinin önünde sahipsiz bir çanta gören vatandaşlar, durumu 155’i arayarak emniyet ekiplerine bildirdi. Geniş güvenlik önlemi alan ekipler, caddeyi yaya ve araç trafiğine kapattı.

Bir süre sonra gelen bomba imha uzmanı gerekli tedbirler alındıktan sonra çantayı inceledi. Fermuarının açık olduğu belirlenen çantadan kadın kıyafeti, fön makinesi, imitasyon kolye, küpe ve ders notları çıktı. Kayıp valizin sahibini bulmak için apart ve yurtlara haber gönderdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On