28 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1743 defa okundu.

Kırşehir’de Biniciliğe İlgi Artıyor

Nezih ve güvenilir ortamı ile Atlıhan Binicilik Kulübü misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kırşehir’de biniciliğe ilgi her geçen gün artıyor. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Binicilik Kulübü çocuklara ve büyüklere biniciliği eğitimi veriliyor.

Atlıhan Binicilik Kulübü bünyesinde binicilik eğitimleri alan çocuklar ve yetişkinler keyifli vakit geçiriyor.

Binicilik sporunu yaygınlaştırmak ve geliştirmek amacıyla böyle bir binicilik kulübünde yer aldığını kulüp antrenörü Fahrettin Çakır, binicilik tesisine gelen vatandaşların büyük bir bölümünün hayatlarında ilk kez at binme deneyimi yaşadığını söyledi. Çakır, “Heyecanla sıranın kendilerine gelmesini bekleyen çocuklar ve yetişkinler sırayla at üzerinde turlayarak birlikte keyifli dakikalar yaşıyoruz.”

Vatandaşların at biniciliğine yoğun bir ilgi gösterdiğini ifade eden Çakır 40 Arena Gazetesi Muhabirine yaptığı açıklamalarında şunları kaydetti; “Binicilik Kulübümüz, çimi ve geniş gezinti alanı ile örnek bir yer. Kulübümüze gelen vatandaşlar biz eğitmenler eşliğinde ata biniyor. At binmek isteyenlere burada her türlü eğitimi veriyoruz. Amacımız vatandaşımıza sosyal fayda sağlamak, binicilik sporunu sevdirmek ve biniciliği öğretmek adına bu faaliyeti yapıyoruz. Vatandaşlar ve kulüpler özellik hafta sonları yoğun ilgi gösteriyor. Sizlerde ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte kulübümüze gelebilir, kafeteryamızda kahvaltı yapabilir ve bu eşsiz huzurun tadını çıkartabilirsiniz.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On