Kırşehir’de Beklenen Tiyatro Günü Geldi!

5 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
869 defa okundu.
Kırşehir’de Beklenen Tiyatro Günü Geldi!

Kırşehir’de Beklenen Tiyatro Günü Geldi!

Kırşehir dahil tüm 81 ilde çocukların ilgi odağı olan “Alis Harikalar Diyarında” müzikal olarak sahnelenecek. TRT Çocuk ekranlarında ve daha pek çok televizyon çocuk programında izlenen “Alis Harikalar Diyarında” Müzikli-Danslı Çocuk Oyunu Tiyatrosu Kırşehir’e çocuklarla buluşmaya geliyor.

“Alis Harikalar Diyarında” Müzikli-Danslı Çocuk Oyunu Tiyatrosu, YARIN Kırşehir İl Kültür ve Turizm Kültür Merkezi’nde minik seyircisiyle 18:00 ile 19:30 seansları arasında sahnelenecek.

Dört seanstan oluşan tiyatronun gündüz seansları doldu. Akşam seansları için bilet satışları devam etmektedir.

Biletler Biletix’ten ve oyun günü Kırşehir İl Kültür ve Turizm Kültür Merkezi’nde açılacak stanttan temin edilecek. Detaylı Bilgiye; 0532 442 97 03 – 0545 468 27 41 GSM’lerinden ve http://www.biletix.com/etkinlik-grup/136792554/TURKIYE/tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.

 

ALİS HARİKALAR DİYARINDA ÖZET VE DETAYLAR

6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun filmdir. “Artık Kansas’ta değiliz” repliğini bir de Tim Burton’ın algısıyla beyazperde’de izlemek isteyen sinemaseverlere özel bir yapım karşımızda. Alice Harikalar Diyarı’nın bu Burton yorumunda güçlü kız imajı öne çıkarıldı. Linda Woolverton’ın çocuk kitabından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor.

Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile. Harikalar Diyarı’nda Alice’i karşılayanlar arasında koskocaman şapkasıyla Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Yine Tim Burton’ın ayrılmaz oyuncu ekibinden, aynı zamanda eşi olan Helena Bonham Carter’da hortlak suratlı Kırmızı Kraliçeyi canlandırıyor. Sürpriz olarak ise oyuncu kadrosunda 2009 Oscar ödül töreninde En iyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Anna Hataway de mevcut.

 (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com