KIRŞEHİR’DE BALIKLAR CEP YAKIYOR

6 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
410 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE BALIKLAR CEP YAKIYOR

DSC_4244Kırşehir’de Balık Fiyatlarının Yüksek Olması Nedeni İle Balığa olan İlgi Azaldı

Kırşehir’de İskele balık restoran sahibi Rasim Karaaslan’ın yaptığı açıklamada şunlardan bahsetti:”Balıklar da gün geçtikçe balık artışları devam ediyor. Türkiye’nin genel sorunu haline gelen balıklar Kırşehir’de de sorun çıkardı. Kırşehir’de en çok tercih edilen balıkların hamsi olmuştur” gibi sözleri ile açıklamasına son verdi.Bu sene balık fiyatlarının hiç düşmediğini bunun piyasa değerlerine bağlı olduğunu belirtti.40 yıllık bu meslekte olduğunu bu sorunları ilk defa yaşamadığını ama yinede sıkıntı çıkarttığını belirtti. Bu seneki balık fiyatları için şunları söyledi:

Hamsi;6tl , Palamut;8tl , Alabalık;12-15tl , Yerli Somon;20tl , Norveç Somanu;35tl , İstavrit;12tl , fiyatları arasında olduğunu belirtti. balık fiyatlarına rağmen restorantının  durumunun iyi olduğunu belirtti. Kırşehir’de vatandaşlar için Rasim Karaaslan ; “Herkez kendi imkanının yettiği kadarıyla balık alıyorlar. Hava şartlarının balıkları etkilemesi il balık fiyatları arttı . Bu durum hem vatandaşı hem de bizi vurdu. En çok tercih edilen balık hamsi bile 2-3 liraya giderken şuan ki fiyatı 6 tl olmaktadır.”diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On