KIRŞEHİR’DE ARABA PARK EDECEK YER YOK!

4 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
594 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE ARABA PARK EDECEK YER YOK!

 

DSC_5866Kırşehir’de Park Sorunu Her Geçen Gün Biraz Daha Büyüyor

Kırşehir’de park sorunu her geçen gün biraz daha büyüyor. İnsanların en önemli ulaşım aracı olan arabalar her noktada sorun yaratamaya başladı. Sorunların başını Ankara caddesi, Terme caddesi gibi büyük yerler oluşturuyor. İki aracın geçebilecek kapasitede yapılan yollarda tek araçlar geçiş yapabiliyor. İkinci aracın geçeceği noktada yüzlerce araç park halinde bulunuyor.

40 Arena Gazetesi olarak yaptığımız araştırmalara göre vatandaşlar;” Bizi bu araçlar iyice bıktırdı. Kırşehir çok büyük bir şehir değil ama İstanbul trafiği gibi kuyruk oluşuyor caddede. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Bu araçlar trafiği de karıştırıyor. Gelip, gittiğimiz yerler oluyor. Yürüyerek bir yere kadar, elbet bir gün kullanmasak ikinci gün araçlarımızı kullanıyoruz. Arabalar için dakikalarca boş alan park yeri arıyoruz. Biran önce çözüm bulunmasını istiyoruz. Bu durum hepimizi rahatsız ediyor. Kırşehir hepimizin şehri ancak bu araç park etme sorunu hepimizi yıldırdı. Arabalar hayatımızda önemli yer alıyorlar. İşe geliş-gidiş saatlerin de, bir yerden başka yere giderken v.b bir çok noktada kullanıyoruz. Bu araçlara bir düzen verilmeli. Terme caddesinin göbeğinde trafik polisleri akşam iş çıkış saatlerinde araçlar da düzenleme yapıyorlar ” gibi sözleri ile bu durumdan olan rahatsızlıklarını dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On