KIRŞEHİR’DE AHİLİK KUTLAMALARI, CUMHURİYET TARİHİNİN İLK KÜLLİYE PROJESİ ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

21 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
235 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE AHİLİK KUTLAMALARI, CUMHURİYET TARİHİNİN İLK KÜLLİYE PROJESİ ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ, PROJELERİNİ ANLATTI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kentte Ahilik Haftası kutlamalarının, inşa edildiğinde Cumhuriyet tarihinin ilk külliyesi olacak, ‘Ahilik Külliyesi’nde gerçekleştirileceğini söyledi.
Ahilik Haftası kutlamalarının Pazartesi günü dualarla başlayacağını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ahiliğin çalışmanın, üretimin, ticaretin ve yönetimin simgesi olduğunu dile getirdi. Başkan Yaşar Bahçeci, kutlamalara dair şunları söyledi:
“Ahilik Haftası’nda ilimizde birçok ilden ve ülkeden gelen misafirleri ağırlayacağız. Yedi gün boyunca misafirlerimize Ahiliği anlatmaya çalışarak, bu eşsiz felsefenin ruhunu birlikte özümsemek için bir araya geleceğiz. Eli açık, cömert, yiğit gibi anlamlara gelen Ahilik, Anadolu halkının ekonomik ve kültürel yaşamında önemli bir boyut oluştururken, dürüstlüğün, sevginin, dostluğun, yardımlaşmanın, hoşgörünün, bilginin ve dayanışmanın sanat ile birleşimidir. Bu anlamda Ahililik, işçinin, çalışanın, üretenin, namuslu kazancın, namuslu ticaretin ve namuslu yönetimin simgesidir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On