Kırşehir’de AFAD Gönüllüsü Gençlerden Kan Bağışı

20 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1091 defa okundu.
Kırşehir’de AFAD Gönüllüsü Gençlerden Kan Bağışı

Kırşehir’de AFAD gönüllüsü gençler, Türk Kızılay Kırşehir Şubesi’ne kan bağışında bulundu.

Kan bağışı için toplumda duyarlılık oluşturmayı amaçlayan gönüllü gençler, Kırşehir Şubesi’nde buluşarak kan verdi.

Yenice Mahallesi’ndeki kan toplama merkezinde bir araya gelen gençlere Kırşehir İl Afet ve Acil Durumum Müdürü Metin Alpaslan da eşlik etti.

Alpaslan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde kan stoklarının azalmasına kayıtsız kalmayan gönüllü gençlerin örnek bir davranış sergilediklerini belirtti.

Türkiye’de kan bağışı bilincinin gelişmesinin ve düşen kan bağış stoklarının yeniden yükselmesinin büyük önem taşıdığını vurgulayan Alpaslan, “Kan bağışlayarak hayat kurtarabiliriz. Gençlerimiz 2021 yılına bu düşünce ve hareketle başlamayı bir vazife olarak gördüler. Pandemi döneminde sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu dönemlerde vatandaşlarımız kan bağışında bulunmalıdır.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On