Kırşehir’de 750 kişilik öğrenci yurdu devam ediyor

8 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
621 defa okundu.
Kırşehir’de 750 kişilik öğrenci yurdu devam ediyor
 

 
 

Kırşehir’de 750 kişilik öğrenci yurdu devam ediyor

 
 

KIRŞEHİR (AA) – Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 750 kişilik yeni yurt binasının inşaatının kısa sürede tamamlanarak, hizmete açılacağını bildirdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 2 bin 650 öğrenci kapasiteli yurdun tamamlanmasıyla kentteki yurt ihtiyacının azaldığı ve yeni yurtlarla da tamamen giderileceği belirtildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yurt Hizmetleri Müdürlüğü bünyesine her yıl yeni yurt ve sosyal alanların eklendiği vurgulanan açıklamada, Ahi Evran Üniversitesi Bağbaşı Yerleşkesi yanında bulunan ve 30 bin metrekare alanda projelendirilen 750 kişilik yurdun yapım işlerinin 2019 yılı içinde bitirileceği ifade edildi.

Açıklamada, kaba inşaatı, kat duvarları tamamlanan yurt binasının, oda ve ortak kullanım alanlarının iç düzenlemesinin ardından öğrenci kayıtlarına başlanacağı aktarıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On