Kırşehir’de 31. Vergi Haftası kutlamaları

26 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
179 defa okundu.
Kırşehir’de 31. Vergi Haftası kutlamaları

Kırşehir’de 31. Vergi Haftası kutlamaları

 Kırşehir İl Defterdarı Yusuf Balcı, 31. Vergi Haftası dolayısıyla Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Balcı, ziyarette Vergi Haftası kapsamında yapılacak çalışmalarla ilgili Akın’a bilgi verdi.

Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, devletin en büyük gelir kaynağının vergi olduğunu belirterek, “Ülke olarak kalkınmamız, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaşması ve her alanda gelişmemiz vergilerin sağlıklı şekilde toplanmasına bağlıdır. Vatandaşlarımız da vergi konusuna gereken hassasiyeti göstermeli, vergi kaçakçılığını önleme konusunda devletimize yardımcı olmalıdır. Bu duygularla, çalışanlarımızın Vergi Haftasını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Balcı da hafta boyunca yapılacak faaliyetlerle verginin tüm tabana yayılması ve kayıt dışı ekonomiyle mücadelede hassasiyet oluşturulmasının amaçlandığını kaydetti.

Ziyarete, Kırşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Özgür Albayrak da eşlik etti.(AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On