Kırşehir’de 20 şehit yakını ve gazinin ataması yapıldı

12 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
408 defa okundu.
Kırşehir’de 20 şehit yakını ve gazinin ataması yapıldı

Kırşehir’de 20 şehit yakını ve gazinin ataması yapıldıŞehit ve Gazi Yakınları ile Gaziler için 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında, diğer kamu kurum ve kuruluşlarında İstihdam edilmek üzere Devlet Personel Başkanlığına bildirilen 3527 istihdam hakkı sahibinin 22/07/2014 tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile atama kuraları yapılmış olup kamu kurum ve kuruluşlarına yine Devlet Personel Başkanlığı’nca atama teklif yazıları gönderilmiştir.

Bu çalışmada Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak müracaatı alınan 20 kişinin ataması yapılmış olup, 8 Şehit ve gazi yakını Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne atanmıştır. Yeni müracaatlar ile toplam 37 kişinin incelemesi ve dosya takibi yapılarak bir an önce istihdam hakkından yararlanmaları için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On