KIRŞEHİR’DE 169 ÇOCUK KORUMA ALTINDA

11 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
246 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE 169 ÇOCUK KORUMA ALTINDA

55439Kırşehir’de 0-18 Yaş Aralığında 169 Çocuk Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Tarafından Koruma Altında Yaşadığı Belirlendi

Kırşehir’de 0-18 yaş aralığında 169 çocuk Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde koruma altında yaşıyor.
Devletin sağlık, barınma, korunma ve sosyal yaşam imkanlarından faydalanan çocuklardan 32 tanesi ise koruyucu aile tarafından hayatlarını sürdürüyor.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, 5395 sayılı çocuk koruma kanunu kapsamında Kırşehir genelinde 169 çocuk devlet güvencesi altında hayatlarını sürdürüyor. Sevgi Evleri başta olmak üzere Kırşehir’de 3 farklı kurumda barınma ve bakım ihtiyaçları giderilen çocuklardan 32 tanesi ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yürütülen koruyucu aile projesi kapsamında eğitim,barınma ve sağlık hizmetlerinden faydalanıyor.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne yapılan müracaatlar sonrasında yapılan incelemelerin ardından koruma ve gözlem altına alınan çocukların takipleri yapılırken ihtiyaçları da devlet tarafından karşılanıyor.
Aile kurumunun öne çıkartılması ve aile içerisinde yaşanan iletişim bozukluklarının giderilmesi adına da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından ‘Ailenin Toplumdaki Yeri’ konulu gerçekleşecek panelle de toplumun ve aile bireylerinin gelişimlerinin sağlanması ve bilinçlendirme çalışmalarının yapılması hedefleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On