Kırşehir’de 15 Temmuz Ruhu Yaşatılacak

12 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
461 defa okundu.
Kırşehir’de 15 Temmuz Ruhu Yaşatılacak

Kırşehir’de, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, “Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü” düzenlendi. ( Serkan Güner – Anadolu Ajansı )

Kırşehir’de 15 Temmuz Ruhu Yaşatılacak

FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği hain darbe girişimine karşı kahramanlık destanları yazan Kırşehir,  tarihi günün yıldönümünde de ayakta olacak. Kırşehir Valiliği 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programını açıkladı.

KIRŞEHİR 15 TEMMUZ’DA YİNE AYAKTA OLACAK

Kırşehir Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre Kırşehir halkı 12 Temmuz Cuma Gününden itibaren Cacabey Meydanı’nda buluşacak. 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programı şu şekilde:

BUGÜN

Tüm camiilerde şehitler için Kuran-ı Kerim okunacak ve dua edilecek. Saat 13:30’da yine Cacabey Meydanı’nda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Temalı Fotoğraf Sergisi Açılışı yapılacak.

13 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ

            10.00 3. yılında gençlerle beraber 15 Temmuz  etkinlikleri: Mevlid-i Şerif Okunması, 15 Temmuz Belgeselleri ve Sergi, Dinleti (Fatih Çalımlı), (Yer: Hirfanli Gençlik Kampı ve İzcilik Eğitim Merkezi /Kaman), 19.00 Gençlerle Söyleşi :“Çanakkale’den 15 Temmuz’a  Ölmeyen Milli Ruh’’, Konuşmacı: Temel Recai Yağmur, Tarih Öğretmeni, (Yer: Hirfanli Gençlik Kampı ve İzcilik Eğitim Merkezi /Kaman).

14 TEMMUZ 2019 PAZAR

18:00 Konferans: “Anadolu Coğrafyasında Varlık Mücadelemiz ve 15 Temmuz’’, Konuşmacı: Doç Dr. Adil Şen Osmangazi Üniveristesi İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi, (Yer: Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi), 19.30 Şehit Aileleri Ve Gazilerimizle Yemek, (Yer: Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi Çok Amaçlı Salon).

15 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ

11:00  Şehit Kabirlerinin Ziyaret Edilmesi, (Yer :Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği), 12:00  Şehitlerimizin Ruhu için Mevlid-i Şerif Okutulması, Hatim, Dualarının Yapılması ve İkram, (Hoca Ahmet Yesevi Camii), 15:00 15 Temmuz Şehitlerimizin Kabirlerinin Ziyaret Edilmesi, Şehit Gökhan Yildirim (Kaman İlçesi Kargın-Yenice Mezarlığı/Kaman), Şehit Ayhan Keleş (Kaman İlçesi Kurancılı Mezarlığı/ Kaman), 20:00 Askerlik Şubesi Önünde Toplanma, 20:30 Milli Birlik Yürüyüşü, (Askerlik Şubesi Önü-Ankara Caddesi- Cacabey Meydanı). 21:00 15 Temmuz Darbe Girişimi konulu film ve slayt gösterimleri (Yer: Cacabey Meydanı), 21:15 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü  Programı (Yer: Cacabey Meydanı), Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Kuran-ı Kerim  Tilaveti, Protokol Konuşmaları, Protokol Konuşmaları, Mehteran Gösterisi, Şiirlerin Okunması, Kahramanlık Türküleri, (Fatih Sarıyıldız Grubu ve İdris Altuner), Tiyatro – 15 Temmuz’a Hayat Verenler, (Sait Sargın Tiyatro Grubu), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı konuşmanın canlı izlenmesi, 00:13 Tüm Camilerde Sela’ların Okunması (15 Temmuz’u 16 Temmuz’a bağlayan gece), Demokrasi Nöbeti.

16 TEMMUZ 2019 SALI

          14:30 Panel, “15 Temmuz Yansımaları” Moderatör: Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Panalistler: Doç. Dr. Hüseyin Öztürk, Doç. Dr. Hüseyin Şimşek, (Yer: Ahi Evran Üniv. Ahi Evran Kongre ve Kültür Merk. 1. Salon). (HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On