Kırşehir Yüksek Öğrenim Gençliği ve Fenerbahçeliler Atası’na Hoşgeldin Diyor

24 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
595 defa okundu.
Kırşehir Yüksek Öğrenim Gençliği ve Fenerbahçeliler Atası’na Hoşgeldin Diyor

ataturkMustafa Kemal Atatürk’ün Kırşehir’in gelişinin 95. Yıldönümünde, Kırşehir Fenerbahçeliler Derneği ve Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği tarafından Kılıçlı Köprü’de temsili karşılama gerçekleşecek.

Kırşehir Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Abdullah Çelik ve Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Başkanı Levent Akça tarafından yapılan ortak yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“ Atatürk’ümüzün Kırşehir’e gelişinin 95. yıl dönümü olan 24 Aralık 2014 Günü Saat 12.00 de Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği olarak, Kırşehir Fenerbahçeliler Derneği ile birlikte Kılıçlı Köprüsünden Eski Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına kadar yürüyüş yapacağız. Kırşehir Fenerbahçeliler Derneği üyeleri, Kırşehir Öğrenim  Gençliğine Yardım Derneği  ve Üniversite öğrencileriyle birlikte saat 12.00 de Kılıçlı Köprüsü’nden Eski Hükumet Konağı önündeki Atatürk Anıtına kadar yürüyecektir . Balonlar ve bayraklarla başlayan yürüyüş, Anıta çiçekler konularak bitirilecektir… Tüm Kırşehir Halkını Bekliyoruz…  “

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN