Kırşehir Yılbaşında Beyaza Büründü

31 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
109 defa okundu.
Kırşehir Yılbaşında Beyaza Büründü

dsc_1094

Uzun Süredir Beklenen Kar Yılbaşında Kırşehir’i Beyazlara Bürüdü

 

Günlerdir ülkemiz kar yağışı ve soğuk havanın etkisi altındaydı. Çevre illere ve ilçelerimize yağan kar yolların kapanmasına ve okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime bir gün ara verilmesine sebep olurken  merkeze yağmamıştı.

Aksaray Sivas Kırıkkale Yozgat’ın soğuğunu çeken Kırşehir henüz kar yağışı görmezken cuma günü akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sabah saatlerine kadar etkisini sürdürdü.

Güne beyaz örtü ile uyanan Kırşehir halkı kar yağışının nedeni ile trafikte kayganlaşan yolda zor anlar yaşadı. Kar yağışının ardından belediye ekipleri ve il özel idare ekipleri kar yağışından dolayı kapanan yolları kar küreme araçları ile açmaya başladı. Karın yağışı en çok da çocukları sevindirdi. Kar yağışını gören çocuklar hemen sokağa akın ederek kartopu oynayarak karın keyfini çıkardırlar. Trafikteki vatandaşlar ise gazetemiz 40 arenaya şu açıklamalarda bulundu: “ Karın yağmasını günlerdir bekliyorduk. En sonunda dün akşamdan başlayıp sabaha kadar bereket yağdı.

Çok mutluyuz en çokta çocuklarımız sevindi karın yağdığını görünce hemen karın keyfini çıkarmaya gittiler. Tek sıkıntımız araçlarımızın yolda kayması bunun dışında hiç sıkıntımız yok zaten belediye ekipleri de yolları açmaya başladılar. Kar yağışının olması birazda olsun soğukların azalmasını etkiler diye düşünüyoruz. Yeni yıl Kırşehir’e karla beraber geldi. Yeni yılın hayırlara vesile olması diliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On