Vali Akın’dan Türk Kızılayı’ na Destek

7 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2055 defa okundu.
Vali Akın’dan Türk Kızılayı’ na Destek

Kırşehir Valisi İbrahim Akın Kırşehir Halkını Kan Vermeye Davet Etti.

Vali Akın’dan Türk Kızılayı’ na Destek

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, sağlıklı yaşama ve kan ihtiyacı olan vatandaşlara destek olmak için 4 Temmuz’dan itibaren Cacabey Meydanı’nda gönüllülerini bekleyen Kızılay Kan Bağış TIR’ında kan vererek vatandaşlara öncülük etti.

GÖNÜLLÜ KIRŞEHİRLİLER KAN VER CAN VER

Vali Akın, Kırşehir halkını da kan vermeye davet etti. “Karşılık beklemeden gönüllü olarak yapılan bağışlar yerine en güzel şekilde ulaşacak” diyen Vali Akın 40 Arena Gazetesi Muhabirine yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Kırşehir’de ilk defa kan veriyorum. Biraz heyecan var tabi ki. Bir damla kan bir can kurtarır demişler. Biz de böyle güzel bir şeye vesile olmaktan son derece mutluyum. Kan vermeden önce geçtiğimiz aşamalardan da kısaca bahsetmek istiyorum. Kan vermeye geldiğinizde ilk önce sizin kan değerleriniz ölçülüyor. Kan vermeye elverişli olup olmadığınızı onayını Kan Bağış Merkezi Sorumlusu Doktor Zikri Gürel onayladıktan sonra kanınız alınıyor.

Alınan kanınız tüm detayına kadar tahlillerden geçiyor. Sizde bir problem varsa sağlık veya kanda olumsuzluk görülmesi tespit edilmesi  halinde size geri dönüş yapılarak bilgi veriliyor. Böylece rastlanılabilecek rahatsızlıkları önceden erken teşhis ve tedavisinde de katkı sunuyor.

Öte yandan verdiğiniz kanla daha sağlıklı hale geliyorsunuz.  Hücreleriniz yenileniyor.  Hem daha sağlıklı yaşıyorsunuz hem de Kızılay’ımıza destek oluyorsunuz. Bunun yanında kan ihtiyacı olanlara destek vermenin yanı sıra bir hayat kurtarmış oluyorsunuz. 23 Temmuz’a kadar Cacabey Meydanı’nda Kızılay Kan Bağış TIR’ı vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek. Bütün Kırşehirli vatandaşlarımızı hem daha sağlıklı olmaları için  hem de Kızılay aracılığı ile kan ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardımcı olmalarını  bekliyoruz.”

23 Temmuz’a kadar Cacabey Meydanı’nda gönüllü kan vermeye gelmek isteyen tüm Kırşehir Halkı bekleyen Kızılay Kan Bağış TIR’ı bağışçılarını ağırlamaya devam edecek. (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On