Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kadın personele karanfil dağıttı

8 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
507 defa okundu.
Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kadın personele karanfil dağıttı

 Kırşehir Valisi İbrahim Akın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın personele karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, farklı birimlerde görev alan kadınları ziyaretinde sohbet ederek karanfil takdim eden Vali Akın, kadınların aile ve toplum için birleştirici bir unsur olduğunu belirtti.

Devletin, kadınların güvenli bir ortamda yaşaması için fırsat eşitliğini her alanda sağlayacak hukuki düzenlemeleri yürürlüğe koymaya devam ettiğini vurgulayan Akın, şöyle devam etti:

“Kadınlarımızı her konuda başarılarıyla, yaşantımıza kattıkları artı değerlerle görmek istiyoruz. Ülke olarak özellikle kızlarımızın geleceğin başarılı, çalışkan, özgüvenli, meslek sahibi bir birey olarak yetişmesi için eğitimlerine gereken hassasiyeti gösteriyoruz. İnanıyoruz ki mutlu bir çocukluk, güvenli bir aile ortamı, sağlam eğitim onların hayatta daha kolay yol almalarını sağlayacak huzurlu ve üretken bir toplumun da temelini oluşturacaktır. Bu vesileyle, ailenin ve toplumun temel taşı olan tüm kadınlarımızın ve Valiliğimizde çalışan bayan personelimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On