Kırşehir Valisi Gençlik Merkezinde İncelemelerde Bulundu

17 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
291 defa okundu.
Kırşehir Valisi  Gençlik Merkezinde İncelemelerde Bulundu

imagesKırşehir Valisi  Necati Şentürk, Gençlik Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Ziyaretinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’ten Gençlik Merkezinin faaliyetleri hakkında bilgiler alan Kırşehir Valisi  Necati Şentürk, gençlik merkezlerinin, gençlerin yeteneklerini geliştirmeleri için bir fırsat olduğunu söyledi.

 

Gençlerin sporu, bilimi, sanatı ve yeteneklerini gençlik merkezinde keşfettiklerini belirten Kırşehir Valisi  Necati Şentürk, “İlimizdeki gençlerin kendilerini her alanda geliştirmelerini önemsiyoruz. Gençlik Merkezinde yürütülen faaliyetler ile gençlerimiz, donanımlı ve zeki bir şekilde geleceğe hazırlanıyorlar. Burada kendini geliştiren gençlerimizin, gelecekte ülkemiz adına büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.” dedi.

 

Kırşehir Valisi  Necati Şentürk’ün ziyareti, Gençlik Merkezinde yapılan faaliyetler hakkında bilgiler alması ve gençlerle yaptığı sohbet ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On