Kırşehir Ülkü Ocakları’ndan eğitim atağı

23 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
483 defa okundu.

Kırşehir Ülkü Ocakları’ndan eğitim atağıKırşehir Ülkü Ocakları 5. sınıftan KPSS’ye kadar her seviyedeki öğrenciye tamamen ücretsiz kurs imkânı sunacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kırşehir Ülkü Ocakları Başkanı Kadir GÜZEL, geçen yıl uygulamaya geçirilen ücretsiz kursların halkımızdan yoğun bir teveccüh gördüğünü ve geçen yıl toplamda yaklaşık 400 öğrenciye hizmet verildiğini kaydetti.

Güzel, bu yıl da kayıtların başladığını; kayıtların 26 Ekime kadar devam edeceğini, başvurmak isteyen öğrenci ve velîlerin sabah saat 09.00’dan akşam 18.00’a kadar Ülkü Ocakları il binasına gelerek kayıt yaptırabileceklerini kaydetti. Bireyselleştirilmiş eğitim planı uygulanan kurslarda isteyen her öğrenci tüm derslere katılabildiği gibi istenirse öğrencilere eksikliği hissedilen dersten ücretsiz olarak özel ders olanağı da sağlanıyor.

İlimizde yapılan bağımsız deneme sınavlarında kurslara devam eden öğrencilerin çok ciddi başarılara imza attığını belirten Ülkü Ocakları İl Başkanı Kadir Güzel, bu konuda iddâlı olduklarını, tamamına yakını eğitimci olan Ülkü Ocakları il yönetiminin derslere bizzat katıldığını bunun yanında Ocak bünyesinde açılan kurslara devam eden öğrencilerin gelişimlerinin de kendilerince takip edildiğini belirtti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN