Kırşehir TSO’nun başlatmış olduğu kampanyaya ilgi büyük

28 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
396 defa okundu.
Kırşehir TSO’nun başlatmış olduğu kampanyaya ilgi büyük

Kırşehir TSO'nun başlatmış olduğu kampanyaya ilgi büyükKırşehir Ticaret Sanayi Odasının başlatmış olduğı evinizde kullanmadığınız kitap ve oyuncakları kumbaramıza atarak kitap ve oyuncakları gerek ihtiyaç sahibi çocuklarımıza gerek sığınma evindeki ve cezaevindeki çocuklarımıza dağıtalım kampanyası adı altında Kırşehir Cacabey Meydanı’nda kurulan dev kumbaraya Kırşehir halkından büyük destek var.

Kuruluşunun 100.yılında sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık veren Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın Cacabey Meydanı’na yerleştirdiği oyuncak ve kitap kumbarasına ilgi büyük.

Başkan Ekicioğlu yaptığı açıklamada “Yaklaşık 3 hafta önce hayata geçirdiğimiz ve Cacabey Meydanı’na yerleştirdiğimiz kitap ve oyuncak kumbaramıza ilgi çok büyük.

Üyelerimiz ve değerli halkımız ricamızı geri çevirmedi ve kullanmadıkları, temiz durumda bulunan oyuncakları ve kitapları kumbaramıza getiriyor.

Amacımız, topladığımız kitap ve oyuncakları gerek ihtiyaç sahibi çocuklarımıza gerek sığınma evindeki ve cezaevindeki çocuklarımıza dağıtmak; çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek.

damızın 100.yılı münasebetiyle hem kurumsal gelişim ve kaliteli hizmet anlamında hem de sosyal sorumluluk projeleri anlamında atağa geçtik.

Yaptıklarımız ve yapacaklarımız kuruluşumuzun 100.yılının mihenk taşı olacak nitelikte.

Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum ve desteklerinin devamını bekliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN