KIRŞEHİR TSO GÜVENLİ HİZMET BELGESİNİ ALDI

25 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4844 defa okundu.
KIRŞEHİR TSO GÜVENLİ HİZMET BELGESİNİ ALDI

KIRŞEHİR TSO GÜVENLİ HİZMET BELGESİNİ ALDI

KTSO Kurumsal Yönetim Sistemine entegre ettiği kalite belgelerine bir yenisini daha ekledi. B sınıfı Akreditasyonda ve Yönetim Sistemi belgelerinde sürekliliği sağlayan KTSO, Kırşehir’de bir ilki gerçekleştirerek”Covid-19’a Karşı Güvenli Oda” belgesine başvuran ve bunu alan ilk kamu kurumu ve Oda oldu.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Kırşehir İl Temsilcisi Baş Denetçi Yılmaz Emektar tarafından gerçekleştirilen denetim açılış toplantısı ile başladı. Denetim açılış toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Genel Sekreter Pınar Demir, Akreditasyon Sorumlusu İpek Koçyiğit ve Eğitim Araştırma Sorumlusu Halil Ekicioğlu katılarak Emektar’a Oda çalışmaları hakkında bilgiler aktardılar.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, “Pandemi süreci ülkemizde etkisini göstermeye başladıktan sonra “Kırşehir TSO olarak 9 Mart’tan itibaren çalışmalarımıza başladık, bu kapsamda yarı zamanla çalışmaya geçen Oda olmakla birlikte gerekli hijyen ve mesafe kurallarına uyarak pandemi süreci boyunca başta üyelerimizin ve kurumumuzun hizmetlerini aksatmadık. Hem Üyelerimizin hem de Personelimizi korumak adına maske tedariki sağlayarak, gereken kurallara özenle uyulmasını sağladık” DEDİ.

Genel Sekreter Pınar Demir ise, “Odanın Kurumsal Yönetim sistemi içerisinde var olan İş Sağlığı ve Güvenliği dokümanları içerisine salgın durumu ile ilgili entegrasyonu Mart ayı başında yaptık. “Yönetim sistemleri iyi olduğu takdirde kurumlar her türlü riske karşı sonuç odaklı hareket edebilirler. Biz Oda olarak bunun avantajını yaşadık pandemi sürecini sorunsuz bir şekilde atlattık. Bunda hem Yöneticilerimizin desteği hem de özverili Oda çalışanlarımızın rolü var.” şeklinde konuştu.

TSE Kırşehir İl Temsilcisi Baş Denetçi Yılmaz Emektar ise Odanın Kalite Sisteminin sağlam temeller üzerine kurulduğunu ve bu temelin her türlü kalite belgesini almada örnek olacağını söyleyerek KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz’ı ve KTSO personelini tebrik etti. ‘’Bölgede ve ilde ilk denetimi yapılan Oda ve kamu kurumu Kırşehir TSO’ dur.” diyen Emektar, açılış toplantısının ardından Odadaki iyi uygulamaları yerinde inceledi.

Denetim sırasında hizmet katlarını ve birimlerini, toplantı salonlarını, tek tek gezen Emektar; Kırşehir TSO tarafından tasarlanan uyarı afişlerini, mesafe kuralları için konulan şeritleri, uyarı görsellerini, dezenfektasyon makinelerini, Üyeler için Oda tarafından hazırlanan “Covid-19 Bulaşmalarını Önleme Rehberi“ ile diğer dokümanları titizlikle inceleyerek, çalışanların ve üyelerin mesafe kurallarına uyup uymadıklarını yerinde gözlemledi.

Denetimin ardında gerçekleşen kapanış toplantısında Emektar, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasının “ GÜVENLİ HİZMET BELGESİNİ” almak için gerekli olan tüm kriterleri taşıdığını açıkladı. Gerek uyarı afişleri gerekse çalışma biçimi olarak Odanın iyi uygulamalara sahip olduğunu belirtti.

Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, Güvenli Hizmet Belgesinin başta Üyelerimiz olmak üzere Kırşehir TSO yöneticileri ve çalışanları olmak üzere herkese hayırlı olmasını diledi. (HABER MERKEZİ)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On