Kırşehir Terminali boş kaldı

29 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1019 defa okundu.
Kırşehir Terminali boş kaldı

Kırşehir Terminali boş kaldı

İçişleri Bakanlığı’nın Kırşehir Valiliği dahil 81 il valiliğine “Koronavirüs Tebdirleri Kapsamında Şehirlerarası Otobüs Yolcu Taşımacılığı” ile ilgili gönderdiği ek genelge sonrasında otobüs terminalleri boşaldı.

Ülke genelinde koronavirüs salgınının yayılmasının önlenmesi amacıyla İçişleri Bakanlığı Kırşehir Valiliği’nin de aralarında bulunduğu 81 il valiliğine ek genelge gönderdi. Ek genelge doğrultusunda iller arası otobüs seferlerinin dün saat 17.00’den itibaren valiliklerin izni ile yapılması kararının ardından Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yok denecek kadar otobüs ve yolcu olduğu, birçok firmanın ise bilet satış noktalarını açmadığı görüldü.

Normal günlerde binlerce insanın uğrak yeri olan Kırşehir Terminali’nde büfeler, kitapçılar ve çiçekçiler bomboş kaldı. Yolcular, doluluk oranın çok çok altına düşen terminale özel güvenlik görevlileri tarafından ateş ölçüm cihazları ve termal kameralar kontrolü eşliğinde girişleri sağlanıyor.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On