KIRŞEHİR TEDİRGİN

22 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
371 defa okundu.
KIRŞEHİR TEDİRGİN

S6304303        Ülkemiz genelinde yapılan bombalı saldırıların ilimizi olumsuz şekilde etkilediği görüldü. Son yapılan bombalı eylemlerde çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti ve Kırşehir’deki vatandaşlar eylemler sonucunda dışarıya çıkmaya korktuklarını söylediler.                                                                                                            Gazetemiz 40 Arena Gazetesi olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda özellikle halkın kalabalık olan yerleri tercih etmemesi dikkatlerden kaçmadığı ve esnafın zor durumda kaldığı belirlendi. Pazar yeri esnafıyla yapılan röportajda “Geçtiğimiz hafta asılsız bomba ihbar sebebiyle insanlar pazara gelmeye korkar duruma geldi, bu da bizim satışlarımızı olumsuz yönde etkiledi. Pazar yeri esnafı olarak bir an önce bu kaos ortamdan kurtularak insanların rahat alışveriş yapmaları için dua ediyoruz. Ayrıca bu patlamaların ve ülkenin durumunun düzelmesini temenni ediyoruz. İfadelerini” kullandı.

Yine “geçtiğimiz günlerde telefonlarımıza gelen sosyal medyada Kırşehir’in belirli bölgelerinde patlama yapılacağı söylentisi Kırşehir halkına korku ve endişe yaşatmıştı.Bu durum Emniyet Müdürlüğünün açıklama yapmasına sebep oldu.Kalabalık yerlerde gezsek de sıkıntı tenha yerlerde gezsek de sıkıntı oluyor. Vatandaş olarak ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız. Türkiye olarak iyi yerlere gitmediğimizi düşünüyoruz.” İfadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On