Kırşehir Şube Müdürü Toplantıya Katıldı

14 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
55 defa okundu.
Kırşehir Şube Müdürü Toplantıya Katıldı

Kırşehir’deki ve diğer illerdeki İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadelede Şube Müdürleri, Antalya’da Terörle Mücadele Şube Müdürleri Değerlendirme Çalıştayı’na katıldılar.
Terörle Mücadele Şube Müdürleri Değerlendirme Çalıştayı Açılış Töreni gerçekleştirildi.

Terörle mücadelede 2021 yılında yapılan çalışmaların ve yeni yılda yürütülecek projelerin değerlendirilmesi amacıyla Terörle Mücadele Şube Müdürleri Değerlendirme Çalıştayı Açılış Töreni İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımlarıyla Antalya’da gerçekleştirildi.

Programa ayrıca; Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turgut Aslan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu, Başkanlar, Daire Başkanları ve Kırşehir ve diğer illerin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadelede Şube Müdürleri katıldı.

PKK’nın silahlı terör örgütü üyesi sayısının 150’nin altına düştüğünü belirten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2022 yılı terörle mücadelede nefes aldırmama yılı olacağını vurguladı ve 2016’dan bu yana terör örgütünden bin 64, 2021’de ise 199 terör örgütü mensubunun teslim olduğunu, örgüte katılımın en düşük seviyede kaldığını söyledi.

İçişleri Bakanı Soylu, “31 Aralık Reina saldırısından bu yana şehirlerimizde sorun yaşanmadı. Allah sizlerden Gazilerimizden, Şehitlerimizden razı olsun. Terörün tüm kırıntılarına kadar mücadele etmek zorundayız. Terörün bitişi için sadece kendimize değil dünyaya da ışık tutmamız gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Terör örgütü PKK’nın Kuzey Irak ve Suriye’den Türkiye’ye mühimmat ve terörist sızdırmaya çalışarak şehir içi yapılanmalarını güçlendirmeyi hedeflediğini belirten Soylu, “Cizre’de yaşadığımız bunun örneğidir. Bir tek şey söylüyorum, acımayacaksınız. Terörü bu ülkede bitiren Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde kadrolar olacaksınız. Son bir hamlemiz kaldı, hep beraber gerçekleştireceğiz. Allah sizden razı olsun” dedi.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş da “Teşkilatımız; düzenlediği operasyonlarla hem şehirlerde, hem kırsal alanda, hem de Suriye’deki görev alanlarında bu mücadelesini en üst seviyede sürdürmektedir. FETÖ/PDY terör örgütüne karşı giderek artan bir kabiliyetle yurt içinde olduğu kadar, küresel ölçekte de mücadelemiz sürmektedir” diye konuştu.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, DAEŞ ve DHKP-C başta olmak üzere Türkiye’yi hedef alan tüm terör gruplarına karşı da amansız mücadele verildiğini, terör örgütlerinin eleman kazanmalarının engellenmesi, terör konusunda farkındalık oluşturulması ve örgüt mensuplarının teslim olması amacıyla bilgilendirme ve önleme faaliyetlerine büyük önem verdiklerinin altını çizdi.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Kırşehir’in ve diğer illerin Terörle Mücadele Şube Müdürlerine seslenerek “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği, Sayın Bakanımızın bizatihi yakın takibi ve yönlendirmesi ile birlikte siz kahraman mesai arkadaşlarımın inancı, azmi, ortaya koyduğu mücadele ruhu ve milletimizin desteği ve duası ile hiç şüphesiz ki, çok daha iyi neticeler elde edeceğimize yürekten inanıyorum. Huzur ve güvenliğimizin tesisi, birlik ve beraberliğimizin korunması ve ülkemizin bekası noktasında verdiğimiz bu başarılı mücadele ve kat ettiğimiz mesafeden ötürü teşkilat mensubu tüm mesai arkadaşlarıma en derin şükranlarımı sunuyorum. Tüm terör örgütlerini hareket edemez noktaya getirmek ve bu meseleyi ülkemizin gündeminden tamamıyla çıkarmak nihai hedefimizdir” dedi.

Terörle Mücadele Şube Müdürleri Değerlendirme Çalıştayı Açılış Töreni, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On