Kırşehir Standına Ödül

29 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
197 defa okundu.
Kırşehir Standına Ödül

 

thumbnail_emitt2017Bu Yıl 21. düzenlenen EMITT Fuarında Kırşehir Standına “En Başarılı Fuar Promosyonu” Ödülü Vali Necati Şentürk’e Takdim Edildi

 

Kırşehir türkülerinin seslendirildiği, misafirlere yöresel ürünlerin ikram edildiği, Onyx hediyelik eşya, Kaman Cevizi mamüllerinin satışının yapıldığı ve  Kırşehir’in tarihi ve kültürel değerlerinin de yer aldığı standı, EMITT yetkilileri tarafından ” En Başarılı Fuar Promosyonu” ödülüne layık görüldü.

Her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) Kırşehir’in en iyi şekilde tanıtılması için açılan standın ödüle layık görülmesi ile ilgili konuşan Vali Necati Şentürk, standa layık görülen bu ödülle Kırşehir’in EMİTT’teki başarısının kanıtlandığını söyledi.

EMITT’in ve bunun gibi etkinliklerin Kırşehir’i tantmak adına büyük önem taşıdığını belirten Vali  Necati Şentürk, “26 Ocak 2017 tarihinde başlayan EMİTT tüm hızıyla devam etmektedir. Fuar, ilimiz adına başarılı bir şekilde geçiyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz sene de standımız “En Etkin Tanıtım Ödülü”ne layık görülmüştü. Böylelikle ilimizin EMİTT’teki başarısı kanıtlanmış oldu. Burada, standımıza gelen hemşerilerimizi ve bütün misafirleri en güzel şekilde ağırlıyoruz. Bizzat benim ve Belediye Başkan Vekilimizin de katıldığı standımızda şehrimizin tarihî, kültürel ve tüm değerlerini fuar süresince en iyi şekilde tanıtılıyor. Standımızda ilimizi anlatan broşür, tanıtım materyalleri ve diğer görsel ögelerin dağıtılmasına önem verdik. Gurbette yaşayan hemşerilerimizin sılaya özlemini, onlara sıcak bir ortam sunara gidermeye çalışıyoruz. Standımız fuardaki en çok ilgi gören stand oldu. Standımızdaki etkinliklerle Kırşehir’in her kesim tarafından tanınmasını hedefledik. Standın açılmasında ve bu ödüle layık görülmesinde emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN