Kırşehir Sevdası!

30 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
399 defa okundu.
Kırşehir Sevdası!

Her Ay Düzenli Olarak Yapılması Planlanan ve Eylül Ayında 5.Sini Düzenlenen Toplantıya Gelen Konukların Memnuniyeti Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları Oluşumunun Ne Kadar Yerinde Bir Çalışma Olduğunu Gösterdi

 

Ankara’daki Sivil Toplum Kuruluşlarında Başkanlık yapan Kırşehirli hemşerilerimizden oluşan ve adını “Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları” verilen gurubun 5. Aylık toplantısı Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara Güloğlu Restorantta gerçekleşti.
Ayın Konuğu olarak Kırşehirli Merkez Valilerden Ahmet Altıparmak, Danıştay 4. Dairesi Başkanı Enver Kaya SGK Strateji Başkanı Muhittin Şahin, Prof. Dr. Sadık Ardıç ve Gürbulak Gümrük Bölge Müdürü Osman Bölükbaşı Dara konuk edildi.
Her ay düzenli olarak yapılması planlanan ve Eylül ayında 5.sini düzenlenen toplantıya gelen konukların memnuniyeti Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları oluşumunun ne kadar yerinde bir çalışma olduğunu gösterirken, toplantıya Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu, Liman – İş Sendikası Genel Başkanı Önder Avcı, Hava İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Yasin Özer, Demirciler Odası Başkanı Hayrettin Yıldırım, Kuaförler Odası Başkanı Bülent Erdoğan, Torna ve Tesfiyeciler Odası Başkanı Nuri Kılıç, Ankara Taksiciler Odası Başkan Vekili İzzet Yıldırım, Mermerciler Odası Başkan Vekili İbrahim Kaleözü, Siteler Esnaf ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet Tosun, İnternetçiler Odası Başkanı Önder Kaplan, TÜRMOB Denetim Kurul Üyesi Nevzat Akkaya, Noterler Dernek Başkanı Rıfat Ertem, toplantının Sekretaryalığını yapan Mehmet Altıparmak ve toplantının basında yer almasına katkıda bulunan Köyümüz Dalakçı Dergisi editörü Murat Köksal katıldı.
Eylül ayı toplantısına katılan konuklardan Merkez Valilerimizden Ahmet Altıparmak, Danıştay 4. Dairesi Başkanı Enver Kaya SGK Strateji Başkanı Muhittin Şahin, Prof. Dr. Sadık Ardıç ve Gürbulak Gümrük Bölge Müdürü Osman Bölükbaşı Dara “Ankara’da değişik meslek guruplarındaki STK’ların Başkanlık veya Yönetim Kurul Üyeliklerinde yer alan hemşerilerimizin başlatmış olduğu bu çalışmanın düzenli ve seviyeli bir şekilde sürdürüldüğü takdirde çok güzel neticeler alınabileceğini bu oluşumu sağlayanların önemli projelere imza atacaklarını” ifade ettiler.
Grubun sekretaryalığını yapan Mehmet Altıparmak “Ekibimize yeni katılan Murat Köksal kardeşimle birlikte oluşama siyaset karıştırmadan oculuk buculuk yapmadan tüm katılımcıların Kırşehir Sevdalılığı ile geçmişten ders alarak Kırşehir’e ve Kırşehirliye yapılması gereken çalışmaları yapacağız” dedi ve katılımcılara teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On