KIRŞEHİR SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜ

13 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
168 defa okundu.
KIRŞEHİR SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜ

KIRŞEHİR SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜ

11 ayın sultanı Ramazan ayında Kırşehir adeta sessizliğe büründü. Oruç nedeniyle esnaflar iş yerlerini ya geç saatte açıyorlar yâda iftardan sonra açmalarından dolayı, çarşıda büyük bir sessizlik hâkim durumda.

Havaların güneşli geçmesinden dolayı dolup taşan Kırşehir caddeleri, Ramazan ayının ikinci haftalarında sessizliğe büründü. Çarşı esnafları gündüz saatlerinde müşteri bulamazken, bazı esnaflar ise dükkânlarını bile açmadı.

Kırşehir’de alışverişin kalbi olarak nitelendirilen Ankara caddesi ve Terme caddesinde çarşılarda oruç nedeniyle esnaf iş yerlerini açmadı. Vatandaşın vakit geçirdiği cacabey meydanı ve Ahi Evran Külliyesi, sessizliğe büründü.

Esnaflar Kırşehirliler Ramazan ayında evlerinden çıkmadan oruçlarını tutmayı tercih ediyor. Kimi Kırşehirliler ise, serin olan camilerde ya da buldukları gölgelerde uyuyarak veya dinlenerek zaman geçiriyor. İşi olanlar zaten mecburen işine gidiyor ve mümkün olduğunca vatandaşlar evden çıkmamaya çalışıyor. Bu yüzden gündüzleri caddelerde gezen alışveriş yapan insan görmek çok zor oluyor, dediler.

Özellikle gündüz saatlerinde her taraf ve çarşılar çok sakin durgun durumda. İftardan sonra vatandaşlar ve Kırşehir halkı dışarı çıkıyor. Ramazan ayının başlamasıyla beraber pek kimse dışarı çıkmak istemiyor diyen İlimiz Esnafları, Havaların da etkisiyle normal bir durgunluk yaşıyoruz. Yaklaşık 20 gün daha böyle sakinlik devam eder. Ramazan Bayramı’na son 10 gün kala bütün sektörlerde olduğu gibi bizde de hareketlilik yoğun bir şekilde tekrar başlar” diyerek sözlerini sonlandırdı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On