KIRŞEHİR SALİH ÇETİNKAYA DİYOR

6 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1504 defa okundu.
KIRŞEHİR SALİH ÇETİNKAYA DİYOR

salih açetinkaya

Pazar tatilini köy halkına ayıran AK Parti Milletvekili adayı Salih Çetinkaya, Akpınar İlçesi’nde de açık hava toplantısı yaptı. Vatandaşlar coşkuyla karşıladıkları Salih Çetinkaya’nın Milletvekili olacağından ümitli.

Ak Parti Milletvekili adayı Salih Çetinkaya Akpınar’ da açık hava toplantısında hemşerileri ile bir araya geldi. Ardından pazaryeri ve çarşı esnafını ziyaret eden Çetinkaya, esnafların sorunlarını dinledi, öneri ve şikayetlerini not aldı.

Salih Çetinkaya Akpınar İlçesinde büyük bir sevgi ile karşılandı. Vatandaş Salih Çetinkaya’dan oldukça ümitli. Salih Çetinkaya güven veriyor. Her gittiği yerden büyük beğeni topluyor. Toplantıda oldukça kalabalığa hitap eden Çetinkaya’yı adeta halk bağrına bastı. Akpınar halkı Çetinkaya’dan ciddi yatırımlar beklediğini ifade etti.

Salih Çetinkaya Akpınar halkının isteğine,”Teşkilatım ve ben asla bize inanan insanları yolda bırakmayız, her zaman yanlarında oluruz.” cevabını verdi.

Salih Çetinkaya Köy Halkıyla Bütünleşti

AK Parti Milletvekili adayı Salih Çetinkaya Pazar gününü Kırşehir’in köylerinde ikamet eden halkına ayırdı.

AK Parti Milletvekili adayı Salih Çetinkaya 3 Mayıs Pazar günü Sevdiğin, Kortulu, Sıdıklı Darboğaz, Karakurt, Sıdıklı Kumarkaç, Sıdıklı Orta Büyükoba, Toklumen, Karaduraklı, Uzunali, Yeşilli, Kulpah mahallesi, Sıdıklı, Küçükboğaz köylerini ziyaret etti.

Pazar gününü köy halkıyla buluşmaya ayıran AK Parti Milletvekili adayı Avukat Salih Çetinkaya, köy halkıyla sohbet etti.Seçim çalışmalarının büyük bir kısmını halka bütünleşmeye ayıran Milletvekili adayı Saliha Çetinkaya, köylü vatandaşlarının sıkıntılarını dinleyerek, taleplerini kaleme aldı.

“Biz halkımızla birlikte daha güçlüyüz” diyen Çetinkaya, 7 haziran sonrasında yapmayı tasarladıkları projeleri hakkında da köy halkına kısa bilgiler aktardı.

Çetinkaya, hızlı çalışmalarının arasına bir de istişare toplantısını ekledi. İl, İlçe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları yönetimi ile bir araya gelen Çetinkaya, istişare toplantısı düzenleyerek seçim sürecini değerlendirdi.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN