KIRŞEHİR SAĞLIK ÇALIŞANLARI DERNEĞİ “İFTAR YEMEĞİ” DAVETİ GERÇEKLEŞTİ

17 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
562 defa okundu.
KIRŞEHİR SAĞLIK ÇALIŞANLARI DERNEĞİ “İFTAR YEMEĞİ” DAVETİ GERÇEKLEŞTİ

2 (10)                Kırşehir Sağlık Çalışanları Dernek Başkanı Yasin Yavuz Gerçekleşen İftar Yemeği Hakkında Açıklama Yaptı

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği “İftar Yemeği” daveti gerçekleşti. Gerçekleşen davette Kırşehir Sağlık Çalışanları Dernek Başkanı Yasin Yavuz açıklama yaptı. Yasin Yavuz yaptığı açıklamada;” Birlik, beraberlik ve rahmet ayı olan Ramazan ayı içerisinde idari amirlerimiz, üyelerimiz ve mesai arkadaşlarımızı İftar yemeğinde buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizler ilk yola çıkarken tabela dernekçiliği değil amacına hizmet edecek dernekçilik anlayışı ile yola çıktık. Bu manada kısa zamanda dernek olarak çok güzel çalışmalar yaparak çeşitli organizasyonlarla arkadaşlarımızı bir araya getirmeyi başardık. Yine dün organize ettiğimiz ve Kırşehir genelinde görev yapan sağlık çalışanlarımızın 180 kişilik katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar yemeği ile ramazan ayının atmosferine uygun güzel bir birlikteliğe daha imza atmış olduk.

Her geçen gün arkadaşlarımızın aramıza biraz daha fazla katılım sağlaması ve civar illerdeki sağlık derneklerinin de bizlerle irtibata geçerek bizleri örnek alması çalışmalarımızda bizlere biraz daha pozitif enerji verdi.

Tabi ki arkadaşlarımız tarafından bu kadar kabul görmemizin en önemli nedenlerinden birisi ekibimizin hiç bir beklenti içerisinde olmadan gönüllük esası doğrultusunda yaptığı işlere samimiyetlerini yansıtmaları oldu. Bunun yanı sıra sağlık çalışanları arasında sendikası yada görüşü ne olursa olsun kimseyi ötekileştirmeden birleştirici bir rol üstlenmemiz ve bunuda başarıyla uygulamamız arkadaşlarımız tarafından ayrıca kabul görmüştür.

Burada değinme gerekliliği ortaya çıktığı için şunu da belirtmek isterim son günlerde özellikle bir sendika ile ilgili sanki bizim derneğimiz o sendikaya bir alternatifmiş şeklinde söylemlerin olduğu bizlere ulaşmakta. Bu konuda şunu bilmenizi isteriz dernekler ve sendikaların çalışma alanları farklıdır bu yönde biz dernek olarak donanımlı ve vizyon sahibi ekibimizle gerçekleştirmeyi planladığımız faaliyetlere yoğunlaşmış durumdayız.

Ayrıca dernek yönetimiz ve üyelerimiz arasında çeşitli görüş ve sendikalardan arkadaşlarımız var sonuç olarak derneğimizde bizim sendikalar da bizim bu yüzden arkadaşlarımızın bu ve benzeri dedikodularla karşılaştıklarında bunlara itibar etmemelerini bizimle ilgili her konuda arkadaşlarımızla iletişimde olmalarını özellikle rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle zaman ayırarak iftar davetimize teşrif eden başta sağlık il müdürümüz sayın Dr. Selçuk Büyüker olmak üzere Kırşehir Tabipler Odası Başkanı Op. Dr. Mehmet Yetkiner’e, Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Dr. Halim Koçpınar’a, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dt. Mehmet Saylam’a, Müdür Yardımcısı Mustafa Arslan’ a tüm sağlık çalışanı arkadaşlarımıza ve katılımcılarımıza, basınımızın güzide temsilcilerine ve aramızda olmak isteyip de mazeretleri nedeni ile bulunamayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bu organizasyonun vücut bulmasında yoğun emek sarf eden dernek başkan yardımcımız Mücella Deniz başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve hastane temsilcisi arkadaşlarıma teşekkür ediyor  saygılar sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN