Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz:”Artık Yeter”

17 Eylül 2018
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1422 defa okundu.
Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz:”Artık Yeter”

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz;

“Artık Yeter”

        Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili şikayet tespitlerini belirleyerek dile getirdi.

Başkan Yavuz şikayetinde şu ifadelere yer verdi; “S.B. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde hem personelin, hem hastaların faydalandığı yemek hizmeti yemeğin kalitesi, oranı, hijyeni, lezzeti gibi durumlardan dolayı hem personelimiz hem de hastalarımız mağdur edilir duruma gelmiştir.

“HASTANEMİZİN YEMEK SORUNUNA BİR AN ÖNCE NEŞTER ATILMASINI TALEP EDİYORUZ”

Bugün itibari ile adı geçen hastane personelimizin neredeyse tamamına

yakını ile görüştük. Maalesef personelin neredeyse %60’i yemek hizmetinden memnun olmadığını belirtmektedir. Bu memnuniyetsizlik çoğu zaman yemek yememe eylemlerine dönüşmüş, personellerimiz bu şekilde tepkilerini göstermiştir. Ancak, tüm tepkilere rağmen, yemek hizmeti sunumundaki sıkıntı artarak devam etmektedir.

Malzemeden tasarruf yapacağız diye, malzemeden kısılarak, kaliteden ödün verilmektedir. Gerekirse ilgili firma ile tekrar görüşülerek firmanın da zarara uğratılmadan konuya acil bir şekilde iki taraflı çözüm bulunması büyük önem arz etmektedir.

Her geçen gün büyüyen bu sorun ve huzursuzluk çalışanlarımıza büyük sıkıntılar vermektedir. Bu sıkıntıların en kısa sürede giderilmesi için idarecilerimizin ve sorumluların konuya bir an önce neşter atmasını, çözüm olması adına gerekirse eski sisteme dönülerek yemeklerin hastanemizde görev yapan kendi personelimiz tarafından yapılmasını öneriyoruz. Saygılarımızla.” (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Öğlen yapılan yemeğin içine köfte katılarak akşam veriliyor.lokantadan yemek yemekten bıktık.bu sorunu dile getiren arkadaşlarımıza teşekür ederiz mevcut yöneticilerde umarım duyarlı davranırlar.
    17 Eylül 2018 21:11

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN