Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz; “Türkiye Cumhuriyeti Büyük Bir Devlettir”

14 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1335 defa okundu.
Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz; “Türkiye Cumhuriyeti Büyük Bir Devlettir”

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz;

“Türkiye Cumhuriyeti Büyük Bir Devlettir”

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli günü mesajı yayınladı.

Başkan Yavuz mesajında şunları kaydetti; “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü onur ve gururla yad ediyoruz. Bundan tam iki yıl önce ülkemizi ele geçirmek isteyen birtakım alçak ve kansız vatan hainine karşı istiklal mücadelesi ruhu ile yeni bir destan yazarak cevap veren bu asil millet vatanına, devletine, meclisine, demokrasisine sahip çıkarak dosta düşmana karşı unutulmayacak bir mesaj vermiştir. Cumhurbaşkanımızın vatana, devlete sahip çıkma adına milletimizi meydanlarda toplanmaya çağırması ile tüm Türkiye’ de yüreği vatan aşkı ile çarpan vatan evlatları bir ve bütün olarak bu çağrıya icabet etmişlerdir.

Tarihi kahramanlıklarla dolu bu asil millet iman dolu göğsünü tanklara, tüfeklere siper ederek toprakları şühada ile yoğrulmuş bu cennet vatana canı pahasına sahip çıkarak Ülkemizin yerle yeksan olması için ellerini ovuşturanların tuzağını başlarına geçirmiştir. Yaşanan bu karanlık geceden sonra hastalık teşhis edilip yaraya neşter vurulmuştur. İçimizdeki hainlerin temizlenmesiyle de bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde tek vücut daha güçlü bir Türkiye’ nin önü açılmıştır.

Geçtiğimiz günlerde Ülke olarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçmemizle birlikte, Yalnızca Türkiye değil, ümmetin, dünya mazlumlarının ümidi Ülkemizi bölmek parçalamak yok etmek isteyen iç ve dış düşmanlar bir daha böyle bir hainliğe kalkışacak fırsat ve yapıya ulaşamayacaklardır. Bu vesileyle 15 Temmuz şehitlerimizi ve diğer tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve dualarla yâd ederken, gazilerimizi de şükranla anıyoruz.” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On