KIRŞEHİR RESTORANTLARIN’DA İFTARDAN SAHURA HİZMET

8 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
410 defa okundu.
KIRŞEHİR RESTORANTLARIN’DA İFTARDAN SAHURA HİZMET

2 (9)Ağalar Konağı Kırşehir Mutfağı Ve Hılla Kafe Restoran Ramazan Ayı Boyunca Da Hizmet Vereceği Bildirildi

Kırşehir Belediyesi tarafından işletilen Ağalar Konağı Kırşehir Mutfağı ve Hılla Kafe Restoran Ramazan ayı boyunca da hizmet vereceği bildirildi.

Kırşehir Belediyesi işletmelerinden olan Ağalar Konağı Kırşehir Mutfağı ve Hılla Kafe Restoran yöresel yemeklerin yanı sıra zengin menüsüyle Kırşehirlilere hizmet verdiği belirlendi.

Kırşehir’e hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,” Açılışını yaptığımız günden bu yana Hılla Kafe Restoranımız ve Ağalar Konağımız halkımız tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. Göreve geldiğimizde Kırşehir’in sosyal anlamda eksiklerinin olduğunu tespit ettik.

Yeniden restore edip çevre düzenlemesini yaptığımız Hılla Kafe Restoranımızı açtık. Burada hem yöresel yemekler hem de çeşit çeşit yemeklerle Kırşehirli hemşerilerimizin hem çocuklarıyla hoşça vakit geçirebilecekleri hem de arkadaşlarıyla oturup sohbet edecekleri bir mekân haline getirdik.

Daha sonra açılışını gerçekleştirdiğimiz Ağalar Konağı Kırşehir Mutfağı ile halkımıza güzel hizmetler sunacak olan işletmelerimize bir yenisini daha ekledik.

Ağalar Konağımız Kırşehir’in değişen, gelişen çehresinin bir örneğidir. Ağalar Konağı Kültür Evi, hem vatandaşlarımız için hem de dışarıdan gelen misafirlerimiz için güzel vakit geçirebilecekleri hoş bir ortama sahip. Konakta içeride 150 kişi, verandalarda ve bahçede 100 kişi olmak üzere aynı anda 250 misafirimizi ağırlama imkânı buluyoruz.

Ağalar Konağımızda ramazan ayı boyunca tasavvuf musikisi eşliğinde iftar ve sahurda zengin ve yöresel yemek menusu ile Hılla Kafe Restoranda her güne farklı iftar menüsü ile göl kenarında iftar keyfi yaşamaya herkesi davet ediyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN