KIRŞEHİR PROJELERİNE CUMHURBAŞKANINDAN DESTEK

28 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
231 defa okundu.
KIRŞEHİR PROJELERİNE CUMHURBAŞKANINDAN DESTEK

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’N YOZGAT PROGRAMINDA KIRŞEHİR HEYETİNİN PROJELERE DESTEK ALDIĞINI İFADE EDEN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SALİH ÇETİNKAYA, KIRŞEHİR İÇİN GEREKLİ PROJELERİ AKTARDIKLARINI BEKLENEN DESTEĞİN İSE CUMHURBAŞKANI TARAFINDAN GELECEĞİNİ SÖYLEDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’n Yozgat programında Kırşehir heyetinin projelere destek aldığını ifade eden AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehir için gerekli projeleri aktardıklarını beklenen desteğin ise Cumhurbaşkanı tarafından geleceğini söyledi.
Milletvekili Salih Çetinkaya, “Kırşehir’in yeni dönemi için hazırlamış olduğumuz projeleri Cumhurbaşkanımıza ilettik. Kendisinin bizzat ilgilendiği projelerin hayata geçmesi için destek istedik. Cumhurbaşkanımız bizlere kalkınma yönünde büyük destek vereceğini belirtti.” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise Terme Caddesi üzerinde yer alacak olan Ulu Camii projesinin taslağını göstererek camii projesi hakkında bilgilendirme yaptı. Yaptığı bilgilendirmede Başkan Bahçeci, “Kırşehir için hazırladığımız projelerimizi Cumhurbaşkanımıza ilettik ve büyük bir memnuniyetle projelerimizin karşılandığını gördük. İnşallah başlattığımız ve yakın zamanda hayata geçireceğimiz projelerle Kırşehir’in çehresi fazlası ile değişecek.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN