KIRŞEHİR POMEM EĞİTİME BAŞLADI

14 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
573 defa okundu.
KIRŞEHİR POMEM EĞİTİME BAŞLADI

DSC_3899Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) 15. Eğitim-Öğretim Dönemine Başladı.

 

POMEM Konferans Salonunda düzenlenen törene Vali  Necati Şentürk, Belediye Başkan Vekili Mehmet Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, POMEM Müdürü Kasım Varol, İl Genel Meclisi Başkanı Şuayip Soysal, daire müdürleri, okul yetkilileri ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, genç polis adaylarının mezun olduktan sonra Türk Milletinin istikbalini koruma görevini üstleneceklerini söyledi.

Mezun olan öğrencilerin şanlı Türk Polis teşkilatının mensubu olacaklarını belirten Vali  Necati Şentürk, “Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi, şah kartallar yuvasıdır. Şah kartal, asaletin ve gücün temsilcisidir. Şah kartalın meziyeti tek vatan, tek bayrak, tek devlet ve tek millettir. Bu okulda yetişen her genç, birer şah kartal olacak. Asırlar boyunca tarih yazmış, dünyaya hükmeden, zalime diz çöktüren yüce bir milletin evlatları olarak ecdadınıza layık olacağınıza inanıyorum. Vatanın, devleti ve milletiyle bölünmez bütünlüğü için canını feda edecekler sizlersiniz. Kamu güvenliği, genel ahlakı, huzuru, emniyet ve asayişi sağlayacak olan sizlersiniz. Buradaki eğitiminizi tamamladıktan sonra dünyaya örnek olan Türk Polis Teşkilatının etkin bir mensubu olacaksınız. Vatan ve bayrak sevgisiyle yoğrularak Türk Milletinin millî, manevî ve ahlâkî değerlerini benimseyen; ülkenin bölünmez bütünlüğüne ve hukuk devletine inanan polisler olarak ülkenize hizmet edeceksiniz. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.” dedi.

POMEM Müdürü Kasım Varol da konuşmasında, ülkemizde yaşanan terör olaylarının önlenmesi ve Emniyet teşkilatının özel harekat branşı personeli ihtiyacını karşılamak amacıyla eğitimlere başlandığını ifade etti.

Tören, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin’in verdiği “Kanunlar ve Yasalar Çerçevesinde Polisin Görev ve Yetkileri” konulu verdiği ilk ders ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On