Kırşehir MÜSİAD’ dan Yavuz Erence’ye Ziyaret

11 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
483 defa okundu.
Kırşehir MÜSİAD’ dan Yavuz Erence’ye Ziyaret

Kırşehir MÜSİAD’ dan Yavuz Erence’ye Ziyaret

Kırşehir AHİ TELEVİZYONU ve MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan ile MÜSİAD Üyeleri Seyfe Gölü Ekoloji Derneği Başkanı Ömer Çetiner ve İş Adamı Selehattin Yılmaz Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence’yi makamında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Kırşehir Şeker Fabrikası’nın ilimiz açısından önemine dikkat çekildi.

MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan ” Kırşehir’ de istihdam konusunda önemli adımlar atılmakta. İsteriz ki işsizlik diye bir kavram olmasın.Kırşehir’ de ki fabrikalar bunun için bir fırsat.Kırşehir Şeker Fabrikası İlimizin gelişmesi açısından  önemli bir noktada bulunuyor.Türkiye’nin ve Kırşehir’in şeker ihtiyacına cevap veren Şeker Fabrikası isteriz ki daha da gelişşin.” ifadelerini kullandı.

Fabrikayı geliştirme noktasında önemli çalışmalarda bulunacakalarını vurgulayan Yavuz Erence Kırşehir’e istihdam sağlayan,şeker ihtiyacını saylayan Kırşehir Şeker Fabrikası’nın  öneminin farkında olduklarını, bu konuda gerek Tarım il Müdürlüğü gerekse üretimi ilgilendiren her kurumla ve şahışlar ile iletişim halinde olduklarını ifade etti.

Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence MÜSİAD Başkanı Hasan  Eraslan ile MÜSİAD üyeleri Ömer Çetiner ve Selehattin Yılmaz’ a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. (Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On