KIRŞEHİR KORE CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİSİNİ AĞIRLADI

26 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
426 defa okundu.
KIRŞEHİR KORE CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİSİNİ AĞIRLADI

KVF_5744                Kırşehir’e gelen Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Cho Yunsoo, Kore Geleneksel Müziği ‘TA-CON’ Konserine katıldı

Kore Vurmalı Çalgılar Konserine katılmak üzere Kırşehir’e gelen Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Cho Yunsoo, konserden önce Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Sayın Cenap Aşcı ve Milletvekilleri  Mikail Arslan’ın da yer aldığı ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi’ni  Kırşehir’de ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ve bu tür ziyaretlerin iki ülke arasındaki bağları daha da pekiştireceğini ifade etti.

Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Cho Yunsoo da konuşmasında, kendilerini oldukça sıcakkanlı bir şekilde karşılayan başta Vali olmak üzere tüm il yöneticilerine ve Kırşehir halkına teşekkür etti.

Ziyaretin ardından Valilik, Belediye Başkanlığı ve Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü’nün katkılarıyla düzenlenen Kore Geleneksel Müziği ‘TA-CON’ Konserine geçildi.

Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ‘TA-CON’ Konserine Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Cho Yunsoo, Milletvekilleri Mikail Arslan, Belediye Başkanı Vekili Veli Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, il protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On