KIRŞEHİR KİTAP GÜNLERİ SONA ERDİ

30 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.
KIRŞEHİR KİTAP GÜNLERİ SONA ERDİ

KIRŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN 29. AHİLİK HAFTASI KİTAP GÜNLERİ SONA ERDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Belediyesi tarafından organize edilen 29. Ahilik Haftası Kitap Günleri sona erdi.
Kitap Günleri etkinliklerine 68 yayınevi ve 27 yazar katılım gösterdi. Fuar alanını gezen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kitap günleri etkinliklerinin sürekli düzenleneceğini ve insanın kitaplara ulaşması için gerekli olan her şeyi yapacaklarını söyledi.
Belediye Başkanı Bahçeci, “Kitap fuarının böyle ilgi görmesi ve Kırşehirlilerin kitap fuarına talebi bizleri mutlu etti. 68 yayın evi Kırşehir’de, okumak gençliğimiz için çok önemli. Yayın evleri de okurları için kitaplarında indirim yaptı. Kitap Günlerinin devamını da yapacağız. İnsanımızın kitaplara kolay ulaşımını sağlamak da biz yöneticiler için önemli bir görev” dedi.
Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen kitap günleri 23 Mayıs tarihinde Cacabey Meydanı’nda açılan çadırda Rasim Özdenören’in söyleşisi ve kitaplarını imzalaması ile başladı. Kitap fuarına Nuri Pakdil, Hüseyin Su, Ataol Behramoğlu, Bestami Yazgan, Bahattin Atak, Anar Rızaev, İmdat Avşar, İhsan Tevfik Kırca, Sadık Yalsızuçanlar, Mustafa Armağan, Hanefi Avcı, Erhan Afyoncu, Halit Ertuğrul, Kahraman Tazeoğlu, Sinan Yağmur gibi yazarların yanı sıra yerel yazarlar da katılarak söyleşi ve imza günü yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN