KIRŞEHİR KARATE’DE VE ATLETİZM’DE TÜRKİYE FİNALLERİNDE

12 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
312 defa okundu.
KIRŞEHİR KARATE’DE VE ATLETİZM’DE TÜRKİYE FİNALLERİNDE

tt_6

Okullar Arası Karate Grup Müsabakalarında Kırşehir Karate’de ve Atletizm’de Türkiye Finallerine Katılmaya Hak Kazandı

Okullar arası Karate Grup müsabakalarında Kırşehir Karate Takımı 2 Altın 4 Bronz Madalya ve Isparta’da koşulan Analig Atletizm yarışlarında 1 Altın madalya kazandı. Okullar arası Karate Grup müsabakalarında Kırşehir Karate Takımı 2 Altın 4 Bronz Madalya ve Isparta’da koşulan Analig Atletizm yarışlarında 1 Altın madalya kazandı.

Yozgat’ta düzenlenen Okullar arası Karate Grup müsabakalarında mücadele eden erkek sporculardan 48 kiloda Hüseyin Çağrı Öztürk birinci olarak Altın madalya, 38 kiloda mücadele eden Abdulrezzak Okutan üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Kızlarda mücadele eden 30 kiloda Sultan Özdemir birinci olarak Altın madalya, 38 Kiloda Belinay Varol, +54 kiloda Asiye Yeşim Sapmaz ve Kata dalında Sultan KOÇ Üçüncü olarak bronz madalyayı kazandı. Dereceye giren sporcular Kastamonu’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında katılma hakkı kazandı.

ANALİG’DE ALTIN ZAFER

Isparta da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) yarı final müsabakalarında 1500 metrede yarışan sporculardan Urkuş Işık rakiplerini geride bırakarak birinci olup altın madalya kazanmıştır. Sporculardan Urkuş Işık  14-15 Mayıs tarihlerinde Balıkesir’de yapılacak olan Türkiye Finallerine katılma başarısı elde etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN