Kırşehir Kararını Çoktan Verdi, İlhan’ı Bağrına Bastı

21 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
276 defa okundu.

Kırşehir Kararını Çoktan Verdi, İlhan’ı Bağrına Bastı

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, Kırşehirli hemşerilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşmaya devam ediyor.

Özelliklede vatandaşlardan sıklıkla duyulan başka Partiye Oyumuzu veriyordum ama doktorum siz varken biz başka partiye oy vermeyiz şeklinde destek yanıtları alan İlhan’ın İlham kaynağı Kırşehirli hemşerileri oldu.

VATANDAŞLARIN UMUDU YEŞERDİ

Cumhuriyet Halk partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin vatandaşların umudunu yeşerttiğini söyleyen Milletvekili adayı Dr. İlhan, “Vatandaşlar tarafından olumlu tepkiler almak bizi son derece mutlu ediyor. Ziyaret etmediğimiz çok nadir alanlar kaldı. Seçime sayılı günler kala ziyarete gitmediğimiz alanlara da gideceğiz. Çalışmalarımıza başladığımız günden bu yana gittiğimiz her yerden son derece olumlu tepkiler aldık. Bizi gördüklerinde yüzlerindeki ve gözlerinde ki o gülümseme her şeye değer. Aday olduğumuzu duyan yanımıza geliyor ve ilgi gösteriyor. 24 Haziran seçimlerinde Kırşehir değişimin ilk adımını atacağına inanıyorum. Kırşehir Çoktan kararını verdi. Artık hemşerilerimin büyük bir çoğunluğu Tamam diyor” dedi.

“EL ELE KOL KOLA BİR SEÇİM SÜRECİ YAŞIYORUZ”

Bir aylık süre zarfı içerisinde Kırşehir’de adım atmadığımız yer, elini sıkmadığımız kişi kalmadı. Vatandaşımıza seçim beyannamesinde yer alan işçisinden köylüsüne, öğrencisinden çalışanına tüm milletimizin problemlerinin çözümüne yönelik vaatlerimizi anlattık. Teveccüh görüyoruz, el ele kol kola bir seçim süreci yaşıyoruz. Bizim açımızdan hiçbir problem yok, vatandaşımız bizden çok çok önde. Halk kararını çoktan vermiş. Bu yola çıkarken niyetimiz hayırdı, sonu da hayır olur inşallah, memleketimiz için hayırlısı olur inşallah. (Haber: Sümeyye ŞAHİN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN